ПАРТНЕРСТВО

«Баутех-Україна» спеціалізується на виробництві інноваційних звуко- і теплоізоляційних матеріалів, а також матеріалів для виробництва промислових, полімерних і декоративних підлогових і вертикальних покриттів
Ми пропонуємо широкий асортимент продукції найвищої якості, розроблений під вимоги українського ринку і адаптований під наші технологічні та сировинні особливості та кліматичні умови.
Підприємство постійно розширює і удосконалює асортимент продукції за рахунок нових продуктів, технологій в області звуко- і теплоізоляції, працює над поліпшенням систем і технологій нанесення покриттів для підлоги, приділяючи особливу увагу вимогам екологічності та безпеки матеріалів для людей і навколишнього середовища.
Стратегія поширення нашої продукції заснована на розширенні співпраці, як з кінцевими замовниками, так і з компаніями-партнерами, тому ми запрошуємо до співпраці: торговельні організації, спеціалізовані будівельні компанії і бригади, професіоналів-будівельників, архітекторів і дизайнерів. Для кожного з партнерів розроблено спеціальну цінову пропозицію, з гнучкою системою знижок і комісійної винагороди. Для більш детального вивчення просимо звертатися до наших фахівців, координати яких вказані на нашому сайті в розділі «Контакти»

Пропозиція для замовників-інвесторів (компаній, які є фактичними замовниками будівництва об’єктів)
Звернувшись до представників нашої компанії безпосередньо, Ви отримаєте не тільки вигідні умови його придбання, але і професійну консультацію нашого технічного фахівця з вибору найбільш оптимальної технології нанесення і використовуваних матеріалів. Ми зможемо не тільки проконсультувати Вас, але і забезпечимо технічний контроль на відповідних етапах виконання робіт, виконуваних вашими підрядними і будівельними організаціями. Багатий досвід нашої організації у співпраці з професійними будівельниками буде корисний при виборі підрядника і допоможе уникнути найбільш частих помилок і непотрібних витрат при роботі над проектом.

Пропозиція для проектувальників і проектних організацій
Якщо Вас зацікавила наша продукція, ми запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці. Компанія зацікавлена ​​в налагодженні довгострокових партнерських відносин.
Матеріали, що випускаються компанією “Баутех-Україна”, розроблені фахівцями нашого підприємства в тісній співпраці з технологами польської компанії «Bautech», і мають всі відповідні патенти і дозвільні документи на їх використання в житловому, комунальному та промисловому будівництві. В даний час компанія випускає велику номенклатуру іноваційних високоякісних матеріалів, які можна використовувати як в новому будівництві, так і для відновлення і ремонту були в експлуатації будівель і споруд. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та можливість отримання комісійної винагороди та агентського відсотка;
Ми гарантуємо Вам надання всієї документації та інформаційну підтримку з боку кращих фахівців підприємства, партнерське ставлення і повну конфіденційність з питань співробітництва

Пропозиція для дилерів (торгових організацій, що спеціалізуються на продажу будівельних та оздоблювальних матеріалів)
Ми зацікавлені в розширенні нашої дилерської мережі по всій території України. Якщо Ви є представником торгової компанії, що спеціалізується на продажі будівельних матеріалів, маєте свої або орендовані торговельні та складські площі, ми запрошуємо Вас до співпраці.
Крім вигідних умов придбання товарів ми забезпечимо Вас навчанням за асортиментом і технологій ефективного продажу, а також рекламної та презентаційної продукцією.

Пропозиція для професійних будівельників, спеціалізованих бригад і будівельних організацій
Невеликі будівельні компанії і професійні будівельники, діяльність яких можна віднести до середнього і малого сегменту бізнесу, є для нашої компанії одним з найцікавіших і швидкозростаючим напрямком. Гнучкість і мобільність таких організацій дозволяє оперативно реагувати на мінливі запити і вимоги ринку, найбільш точно передаючи динаміку споживчих настроїв і вимог. У зв’язку з цим компанія «Баутех-Україна» розробила спеціальну пропозицію для представників цього напрямку з метою розвитку взаємовигідних і довгострокових відносин, спрямованих на значне підвищення рентабельності Вашого бізнесу.
Наша компанія також зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві з великими організаціями і бригадами будівельного комплексу і пропонує комплект висококласного професійного обладнання для полірування і шліфування, ручний інструмент і різні витратні та супутні матеріали для виконання робіт. Ми раді також запропонувати Вам послугу з оренди затирочной техніки і віброобладнання.

Стаючи партнером нашої компанії, Ви можете бути впевнені в сумлінне ставлення до Вас і відсутності навіть мінімальних зобов’язань із закупівель продукції і обладнання. Своїм партнерам ми готові надати і забезпечити всебічну технологічну і технічну підтримку і навчання.

Пропозиція для архітекторів і дизайнерів.
Якщо Ви: дизайнер, архітектор або представляєте інтереси архітектурного або дизайн-бюро, компанія «Баутех-Україна» пропонуємо Вам взаємовигідне співробітництво в якості Партнера на спеціальних умовах, з якими можна ознайомитися, звернувшись до представників нашої компанії.
Крім цього ми пропонуємо проведення навчальних семінарів-тренінгів з матеріалу «Прессбетон» з метою популяризації нового напрямку і розвитку нової споживчої ніші, яка дозволить значно збільшити рентабельність Ваших робіт.
Ми також зможе проконсультувати Вас і Ваших клієнтів щодо створення інтер’єру в сучасному і актуальному стилі «лофт» за допомогою наших бетонних покриттів з полірованими і шліфованими поверхнями. Ми пропонуємо тільки оригінальне обладнання, що супроводжується реальними гарантійними зобов’язаннями і інформаційний сервіс.
Висловлюємо надію на довгострокове і взаємовигідне співробітництво!

Пропозиція для торгових агентів (фрілансерів)
Агент – це представник нашої компанії в інших містах, який знаходить покупців. Це форма тимчасового співробітництва, яка підходить для невеликих компаній, які бажають отримати додатковий дохід і заснована на отриманні одноразової винагороди партнерство
Ми співпрацюємо з найбільшими будівельними, проектними та науковими організації України та Євросоюзу. Наша компанія дорожить зв’язками, які напрацьовувалися роками і засновані на взаємовигідних і довірчі стосунки. Підприємство «Баутех-Україна» готове розділити свій успіх і з готовністю ділиться лояльністю своїх клієнтів з партнерами.
Тому з гордістю розміщуємо на своєму сайті посилання на ресурси компаній компаньйонів. Час, витрачений на їх вивчення – це інвестиції в майбутнє розвиток вашого і нашого бізнесу.

Наші партнери

Ми пишаємося своїми партнерами і працюємо тільки з кращими.

Дякую за ваше повідомлення. Воно було відправлено.
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.