О НАС

Компанія «Баутех-Україна»: історія розвитку та успіхів

Компанія ТОВ «Баутех-Україна» за роки безперервного розвитку стала провідним виробником, надійним постачальником матеріалів і професійного обладнання для виготовлення промислових підлог, декоративних покриттів і систем утеплення, з бездоганною якістю товарів і високим рівнем сервісу.                                     

Засновники компанії з самого початку роботи у 2000 році зробили своїм пріоритетом виробництво інноваційних енергозберігаючих технологій для потреб українського ринку і 27 грудня 2001 року в м.Одесі була зареєстрована компанія ТОВ «Баутех-Україна» і запущено власне виробництво за європейською технологією матеріалів для облаштування промислових підлог «BAUTECH» в Одесі.

              Вже зі старту стратегія націлена на ринок промислових бетонних покриттів ТМ BAUTECH, а філософією компанії став комплексний підхід до клієнтів – від проекту до ефекту!  

Динамічний розвиток і освоєння нових ринків

2003 рік – За допомогою та за ліцензією італійської компанії Edilteco, в Україні почалося власне виробництво першого енергозберігаючого матеріалу Політерм, який за два роки перевершив всі очікування і став одним із затребуваних матеріалів в енергозбереженні.

2009 рік – на основі одеського заводу «Баутех-Україна» компанія запустила 2 цехи, обладнаних новітньою виробничою лінією. Так на світ з’явилися унікальні теплоізоляційні матеріали EDILTECO, які дали вагомий поштовх розвитку компанії.

2009 рік – «Баутех-Україна» за допомогою Польської компанії BAUTECH і Італійської EDILTECO запущені в експлуатацію 2 лінії по виробництву енергозберігаючих сухих будівельних сумішей за новітньою технологією. Ці унікальні суміші EDILTECO дали серйозний поштовх розвитку компанії.

У тому ж 2009 році завдяки власним технологічним розробкам почали виробництво широкого асортименту сухих будівельних сумішей під ТМ БАУСВІТ .

У 2015 році технологами компанії розроблені декоративні покриття Мікроцемент BAUFLOOR CREATIVO , почався їхній випуск і активне впровадження на ринок. 

Наші досягнення

Важливими клієнтами по промисловим покриттям стали провідні підприємства України:

  • Sandora – 380 000 кв.м .;
  • Nemiroff – 290 000 кв.м
  • Одеський і Дніпровський кабельні заводи – 250 000 кв.м
  • Торгові мережі Таврія-В, Ашан, Нова Лінія – 500 000 кв.м
  • АВТОЗАЗ – 300 000 кв.м

В історії використання наших декоративних покриттів є рекорд Європи: нове покриття знаменитих одеських вулиці Преображенській, найбільший обсяг по PRESS BETON в Європі – 9800 кв.м. Загальна площа всіх підлогових покриттів на даний момент – понад 20 000 000 кв.м.

Серед вагомих об’єктів, побудованих з використанням нашої технології Edilteco:

 Завод «Лафарж», ЖК «Зоряне містечко», ТРЦ «Сади перемоги», СК «Металіст», ТРК «Більшовик», БЦ «ІРВА», ЖК «Пори Року», ТРК «Термінал».       Першим об’єктом по утепленню фасаду штукатуркою «Ізолтеко» став БЦ «Наполеон і Жозефіна» в м.Одесі

     Із застосуванням продукції ТМ EDILTECO на сьогоднішній день виконано великий обсяг робіт з утеплення та реконструкції різних будівель і споруд, і вже більше 15 років наші матеріали успішно виконують свої функції:

  • Більше 300 000 м² – утеплених покрівель;
  • Більш 2 000000 м² – теплозвукоїзоляционних стяжок;
  • Більш 500 000 м² – утеплення стін.

Незважаючи на величезний вибір на ринку будівельних матеріалів і зокрема, матеріалів для утеплення, ми є єдиними в Україні виробниками подібних унікальних якісних товарів. 

Структурування та прагнення до нових горизонтів

«БАУТЕХ УКРАЇНА» широко представлена ​​не тільки у всіх регіонах України і в країнах СНД, а також в інших сусідніх країнах. 

Ми не просто робимо і реалізуємо продукцію, ми консультуємо і допомагаємо кожному клієнтові зробити вірний вибір матеріалу, і розрахувати його необхідну кількість. 

Наші технічні та технологічні рішення отримали високу оцінку державних будівельних експертів. Відповідальність за якість на кожному етапі роботи – двигун нашого розвитку.

Попереду у компанії – плани по впровадженню новітніх технологій 21 століття. 

                                             «БАУТЕХ-Україна» – будуємо майбутнє разом!